Išpardavimas +370 68509501

Apie Mus

UAB „Nord Profil“ – ilgametę patirtį stogo dangų gamyboje ir prekyboje sukaupusi įmonė, lyderiaujanti Lietuvos rinkoje. Esame reiklūs sau, darbštūs, atkaklūs, visuomet siekiame aukščiausios kokybės ir nuolat tobuliname savo meistriškumą. Pasaulis nestovi vietoje, tad mes žengiame kartu su juo ir kasdien ieškome naujų technologinių, medžiagų ir dizaino sprendimų, kuriuos galėtume pasiūlyti savo klientams, įgyvendinant pačius įvairiausius stogų projektus.


Viskas prasideda nuo geros komunikacijos


Pagrindinės mūsų komandos vertybės yra atvirumas, darbštumas, žinios ir tarpusavio pasitikėjimas, todėl kiekvieną klientą vertiname kaip draugą, kuriam iš visos širdies padedame surasti patį geriausią sprendimą visais stogų dengimo klausimais. Naujo stogo įrengimas yra reikšmingas ir sudėtingas procesas. Ilgai trunka tiek informacijos paieška, tiek ir tinkamų medžiagų išsirinkimas, tačiau su profesionalų pagalba viskas vyksta daug greičiau ir paprasčiau. Mes esame tam, kad visapusiškai jums padėtume šiame gyvenimo etape. Atvirai, sąžiningai ir profesionaliai.


Tik kokybiški produktai patenkina jūsų ir mūsų lūkesčius


Stogas yra apsauginis namų barjeras, turintis atsilaikyti prieš gausų lietų, sniegą, krušą, intensyvią saulės spinduliuotę ir kitą aplinkos poveikį. Oro sąlygos dažnai būna negailestingos ir nenuspėjamos, darančios didžiulį poveikį namui ir jo konstrukcijoms. Nepaisant to, jos turi tinkamai tarnauti ilgus metus. Dėl šios priežasties itin daug dėmesio skiriame kokybės politikai. Mūsų gamybos procesas yra tiksliai sustyguotas, kad visa produkcija būtų gaminama pagal nustatytus standartus. Kiekviena detalė privalo atitikti aukščiausius kokybės reikalavimus, todėl savo gaminamus stogo elementus testuojame visose gamybos stadijose savo gamybos patalpose Vilniuje. Be to, dirbame tik su griežtai atrinktais ir patikimais tiekėjais, kurių produkcija atitinka ISO standartus ir turi visus reikiamus sertifikatus.


Platus asortimentas suteikia daugiau galimybių


Esame ne tik gamintojai, tačiau atstovaujame ir kitus garsius bei puikią reputaciją užsitarnavusius prekės ženklus, tokius kaip „Technonicol“, „Ruukki“, „Paroc“, „Velux“, „Vilpe", „Klober", „Rockwool“, „Budmat", „Blachy Pruszynski", „Eurovent", „Benders", „Flamingo“, „Bryza“, „Cembrit“, „Monier“, „Italprofili", „Etanco", „Tegra", „Marma", „Eternit", „Cedral", „Gerard", „Siga", „Dachowa", „Schiedel“, „Wienerberger“, „Kreisel“, „Izospan“, „Tyvek", „Mida", „King Klinker", „Galeco", „Tigres", „Onduline", „Koelner", „Roeben", „Fibrodah", „Interplast",Retra", „Scandia", „Dehtochema", „Drenavent" ir daugelį kitų. Mūsų tikslas – suteikti klientams pasirinkimo laisvę ir patogumą, kad vienoje vietoje būtų galima rasti visus reikalingus stogo dengimo elementus nuo pagrindinės dangos iki sujungimo detalių. Prekiaujame įvairių rūšių čerpėmis, šiferiu, plieninėmis, bituminėmis, kompozitinėmis, skalūninėmis stogo dangomis visoje Lietuvoje bei internetu. O tam, kad projektas būtų įgyvendintas visapusiškai, mūsų asortimente yra ir lietaus nuvedimo sistemos, plėvelės, ventiliacijos kaminėliai, skardos lankstiniai, stogo pakalimai, varžtai ir savisriegiai, kaminų sistemos, drenažinės membranos, hermetikai, stogų langai bei įvairūs kiti priedai.


Visas stogo dengimo procesas vienose rankose


Mes išsiskiriame tuo, kad galime įgyvendinti visą jūsų projektą nuo pradžios iki pabaigos. Esame stiprūs stogų dengimo srityje, nes ne tik parduodame produkciją, bet ir galime suprojektuoti bei įrengti jūsų naują stogą ar iš esmės renovuoti senąjį. Puikiai išmanome visas medžiagų savybes, jų suderinamumą tarpusavyje, montavimo subtilybes ir turime ilgametę stogų dengimo, remonto bei fasadų įrengimo patirtį. Mūsų profesionalūs meistrai yra pasiruošę atsakyti į visus jums kylančius klausimus, padėti išsirinkti reikiamas medžiagas ir kokybiškai atlikti visus darbus. Visas stogo projektas vienose rankose yra patikimesnis sprendimas, nei daugybė skirtingų meistrų su neaiškiomis atsakomybių ribomis. Mes esame tam, kad stogo dengimo procesas vyktų sklandžiai, operatyviai ir profesionaliai, o jūs galėtumėte džiaugtis puikiais darbų rezultatais.


Svarbiausias „Nord Profil“ tikslas – patenkintas pirkėjas, besidžiaugiantis profesionaliais patarimais ir kokybiškomis medžiagomis. Stengiamės būti arčiau klientų, todėl esame įsikūrę daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje, Ukmergėje, Telšiuose, Tauragėje, Plungėje, Rokiškyje. Taipogi, jūsų patogumui, neseniai pradėjome ir prekybą internetu! Kiekviename iš jų dirba kompetentingi ir gerai apmokyti specialistai, pasiruošę nuoširdžiai jums padėti. Jeigu svarstote apie stogo įrengimą ar remontą, mielai kviečiame užsukti į artimiausią mūsų padalinį ir mes išsamiai atsakysime į visus jūsų klausimus.