Išpardavimas +370 64069205

Didmeninė Prekyba

Kodėl mes?


UAB „Nord Profil“ – ilgametę patirtį stogo dangų gamyboje ir prekyboje sukaupusi įmonė, lyderiaujanti Lietuvos rinkoje. Mūsų veiklos sritis – stogų gamyba, montavimas, stogų šiltinimas, kitų stogo priedų gamyba, importas ir prekyba. Įmonės komanda yra sukaupusi ilgametę darbo patirtį gamybos bei pardavimų srityse.

Esame ne tik gamintojai, tačiau atstovaujame ir kitus garsius bei puikią reputaciją užsitarnavusius prekės ženklus, tokius kaip „Technonicol“, „Ruukki“, „Paroc“, „Velux“, „Vilpe", „Klober", „Rockwool“, „Budmat", „Blachy Pruszynski", „Eurovent", „Benders", „Flamingo“, „Bryza“, „Cembrit“, „Monier“, „Italprofili", „Etanco", „Tegra", „Marma", „Eternit", „Cedral", „Gerard", „Siga", „Dachowa", „Schiedel“, „Wienerberger“, „Kreisel“, „Izospan“, „Tyvek", „Mida", „King Klinker", „Galeco", „Tigres", „Onduline", „Koelner", „Roeben", „Fibrodah", „Interplast",Retra", „Scandia", „Dehtochema", „Drenavent" ir daugelį kitų.


Mūsų verslo partneriai


Bendradarbiaujame su mažmeninės prekybos atstovais visoje Lietuvoje. Tarp mūsų partnerių yra tokios įmonės kaip UAB „Bikuvos prekyba“, UAB „Makveža“, AB „Lytagra“, UAB „Statyk pats“, UAB „Lankava“. Labai vertiname ilgalaikius partnerius ir esame atviri naujoms bendradarbiavimo galimybėms.


Mūsų verslo principai:


- orientuojamės į ilgalaikį bendradarbiavimą

- esame patikimi partneriai ir laikomės duotų įsipareigojimų;

- esame lojalūs, todėl visuomet įvertiname ir partnerių lojalumą;

- kiekvienas mūsų komandos narys yra savo srities profesionalas;

- esame atviri bei visuomet pasiruošę padėti, noriai dalijamės savo patirtimi ir patarimais;

- visuomet siekiame greito užsakytos produkcijos pristatymo Lietuvoje;

- veiklą vykdome remdamiesi individualiais logistikos, finansų, naujų produktų įvedimo į rinką ir rinkodaros sprendimais;

- palaikome pakankamą sandėlio likutį ir stabilų produkcijos asortimentą;

- užtikriname operatyvų ir kokybišką klientų aptarnavimą.Kaip tapti mūsų partneriu?


„Nord Profil“ yra visuomet pasiruošusi naujoms galimybėms ir ilgalaikėms partnerystėms. Vertiname kiekvieną savo partnerį, nepriklausomai nuo jo dydžio. Esame lankstūs, todėl mielai išklausysime jūsų poreikius ir pasiūlysime abiems pusėms tinkamas bendradarbiavimo sąlygas.

Labai vertiname partnerių lojalumą, todėl jiems siūlome įvairias partnerystės akcijas, kviečiame dalyvauti bendruose projektuose. Visuomet atsižvelgiame į partnerių patikimumą bei pirkimus, todėl reguliariai peržiūrime sutartis ir sprendžiame individualios kainodaros koregavimo galimybes. Mūsų požiūris pagrįstas išklausymu ir pagarba, todėl, užmezgę tvirtus ir ilgalaikius ryšius, siekiame augti kartu su savo partneriais.


Turite klausimų dėl partnerystės?

Susisiekite su mumis el.paštu info@nordprofil.lt arba telefonu +370 5 2153353