Išpardavimas +370 68509501

​Budmat naujiena - IRON Click su standumo briaunomis!

Vienas žymiausių plieninės stogo dangos gamintojų Europoje - Budmat praneša:

Geai žinoma, mėgstama ir noriai naudojama klasikinė danga IRON Click keičia išvaizdą. Štai jis - ilgai lauktas dizainas, kuris suardo lygų plokštės paviršių. Štai jis – lakštas su standumo briaunomis! IRON Click patobulinta versija.


Dvigubos trapecijos formos išilginės standumo briaunos yra ne tik vizualinis efektas, bet visų pirma sustiprinimas ir patobulinimas - jos sutvirtina lakštą ir apsaugo jį nuo neigiamo įtempimo poveikio montuojant.

Aukščiausios kokybės plienas, moderniausios technologijos ir nesenstantis dizainas - štai kas būdinga naujajai IRON Click plokštei su standumo bangomis! Ar tai būtų stogas, ar fasadas, ar klasikinis, ar modernus namas - viskas priklauso nuo Jūsų, Jūsų poreikių ir neriboto kūrybiškumo.


Daugiau informacijos apie Budmat Iron Click stogo dangą:


Budmat Iron Click yra naujausia ir techniškai pažangiausia gamintojo siūloma klasikinė stogo danga. Šis gaminys pasižymi ne tik išskirtine kokybe, bet ir dailia estetika ir preciziškumu, bei suteikia erdvės kūrybingumui. Budmat Iron Click classic stogo danga išsiskiria savo iškilių siūlių naujoviška tvirtesne spyna, užtikrinančia daug geresnį sujungimą išilgai tikslumo ir patvarumo atžvilgiais, bei patobulina bendrą estetinį vaizdą, nes nesimato viršutinės spynos briaunos. Naujoviško sprendimo pranašumai tuo nesibaigia – pasvėrus šiluminio poveikio efektą plienui, siekiant užtikrinti sandariai tinkamą dangos plėtimąsi, išilginiai lakštų kraštai buvo suformuoti su specialiomis varžtų išėmomis. Iron Click klasikinė stogo danga galuose dar turi specifinius spynos uždangalus, uždengiančius sujungimo elemento priekį, tad tai tikrai yra išskirtinis produktas.

Iron Click classic stogo danga gali būti kelių skirtingų raštų: lygi, su žemomis mikrobangelėmis, su aukštomis mikrobangelėmis, trapecijos formos bei nuo šiol ir su standumo briaunomis! Su šia klasikine stogo danga kaip priedai yra naudojami GTR kraigas, kraigo tarpinės GTR LWG-29 ir startinės juostos LS-14.


Budmat Iron Click classic stogo danga:

Medžiaga - plienas

Bendras plotis [mm] - 542

Naudingas plotis [mm] - 510

Lakšto ilgis [mm] - 1000 - 8000

Bendras aukštis [mm] - 25

Cinko danga [g/m²] - ne mažiau 275

Mažiausias stogo nuolydis [%] - 14

Skardos storis [mm] - 0,5 - 0,7

Galimi padengimai: blizgus poliesteris, X-MATT, D-MATT, IDEAL-SATIN bei IDEAL-MATT


Budmat Iron Click sutvirtinimo tipai:

Standartiniai lakštai:

A - 25 mm tiesus lakšto užkaitas kraigo pusėje ir 25 mm tiesus lakšto užkaitas karnizo pusėje

Dangos krašto užlenkimo variantai (sutvirtinama ir sudaroma tiesi karnizo linija):

A - 25 mm lakšto užkaito užlenkimas kraigo pusėje ir 25 mm tiesus lakšto užkaitas karnizo pusėje;

B - be lakšto užkaito kraigo pusėje ir be lakšto užkaito karnizo pusėje.


Classic stogo danga išlieka vienu populiariausių pasirinkimų iki šiol. Toks rezultatas yra pasiekiamas dėl šio stogo dangos tipo universalumo – ją lengvai galima pritaikyti tiek prie modernios architektūros objektams, tiek seniems ir istoriniems pastatams. Classic stogo danga ne tik atrodo estetiškai, bet ir yra lengva, dėl ko dažniausiai nereikalaujama papildomai sutvirtinti stogo konstrukcijos. Gaminio patvarumas yra maksimaliai užtikrinamas standumo ir užkaitos briaunomis. Budmat itin populiarus classic stogo dangos pasirinkimas – „click“ tipo lakštų sujungimo sistema, užtikrinanti maksimalų stabilumą. Taipogi Budmat siūlo įvairaus profilio paviršius, besiskiriančius bangelių aukščiu, iškilimų asimetriškumu, grublėtumu ir kitais aspektais. Siekiant užtikrinti būtiną atsparumą įvairiems aplinkos veiksniams, Budmat classic stogo danga gali būti padengiama net 5 skirtingais apsauginiais sluoksniais, besiskiriančiais estetika ir mechaniniu atsparumu: blizgus poliesteris, X-MATT, D-MATT, IDEAL-SATIN bei IDEAL-MATT. Dėl stogo dangos kainų ir terminų teiraukitės el. paštu eprekyba@nordprofil.lt arba susisiekite telefonu su artimiausiu mūsų padaliniu Lietuvoje.

Budmat Classic Stogo Danga Iron Click

Priimti visus slapukus Slapukų nustatymai