Išpardavimas +370 68509501

Kompozitinė Stogo Danga Gerard


Gerard kompozitinė stogo danga – vienas unikaliausių stogo dangos tipų, daugelį stebinantis savo išskirtine išvaizda ir savybėmis. Iš pirmo žvilgsnio dažniausiai niekas neatspėja, jog tai plieninės stogo dangos alternatyva, kadangi savo išvaizda gaminys tikrai neprimena plieninių čerpių. Gerard kompozitinė stogo danga pradėta gaminti dar 1957, tad produkcija yra pilnai laiko išbandyta ir ištobulinta iki milimetrų tikslumo, pasitelkus naujausias technologijas. Išties unikalus plieninės dangos ir akmens skaldos derinys pasižymi aukščiausia kokybe, kuri yra užtvirtinama net 50 metų suteikiama gamintojo garantija. Daugiau informacijos apie Gerard kompozitinę stogo dangą rasite žemiau.


STOGO DANGOS SUDĖTIS


Gerard plieninės stogo dangos apsauginis sluoksnis yra ištobulintas ir laiko patvirtintas: 55% aliuminis / 43,4% cinkas / 1,6% silikonas. Tai užtikrina gamintojo plieninės čerpės lengvumą, tvirtumą ir atsparumą korozijai. Tokios sudėties lydynys yra tinkamas bei yra efektyvus beveik visose klimato zonose, užtikrinantis Gerard plieninės stogo dangos daug ilgesnį tarnavimo laiką, nei dažniausiai naudojama plieninės dangos sudėtis (95% cinkas / 5% aliuminis). Po to, kai plieniniai lakštai yra supresuoti į reikiamas formas, jie, karštuoju būdu, yra padengiami itin tvirtu polimeriniu akrilo sluoksniu, kuris užtikrina lygų padengimą, ir minimalizuoja mikro įtrūkimų riziką lakštų įlenkimuose, kas yra itin dažnas atvejis, kuomet plieniniai lakštai yra pirmiausia nudažomi ir tik po to presuojami.


VULKANINIŲ AKMENŲ SKALDOS PADENGIMAS


Gerard plieninės čerpės padengimas yra išties unikalus – vulkaninių akmenų skalda iš Naujosios Zelandijos. Toks padengimas yra išskirtinis ne tik savo tvirtumo ir atsparumo, bet ir estetinėmis savybėmis, sukuriantis išskirtinę estetinę stogo harmoniją. Norit išgauti kitokią, nenatūralią vulkaninių akmenų spalvą, uolienos yra padengiamos keramika, naudojant pigmentus, kurie yra atsparūs šviesai ir karščiui. Kitokios spalvos Gerard kompozitinės stogo dangos padengimo rezultatas yra gaunamas gamykloje pasikliaujant molio ir silikato (stiklo) rišiklio sistema, liejant pigmentus ant granulių 900◦C temperatūroje. Gamintojas patvirtina, kad tokia stogo danga nekeičia spalvos net per 30 metų. Gerard plieninės čerpės yra 100% padengiamos vulkaninės akmens skaldos padengimu, kuris prie čerpės laikosi visą tarnavimo laiką dėl unikalių pagrindo dengiamo pirmojo sluoksnio lipnių savybių. Unikali akmens skaldos tekstūra galiausiai yra padengiama skaidriu akrilo glaistu dailiam, blizgančiam užbaigimui. Gamintojas įspėja, jog tiesioginiai konkurentai čerpės nepadengia 100% akmens skalda, todėl jų pagrindo sluoksnio padengimas atitinka pagrindinio padengimo spalva, kad nesimatytų neatitikimų.


Kodėl verta rinktis Gerard?LENGVUMAS IR ATSPARUMAS ŽEMĖS DREBĖJIMAMS

Gerard kompozitinė stogo danga yra ne tik unikalus, bet ir praktiškas pasirinkimas. Dėl net apie 10 kartų lengvesnio (nei betoninės čerpės) dangos svorio, yra stipriai sutaupoma investuojant į stogo konstrukciją. Taipogi ir keičiant seną stogą Gerard stogu, nes dažniausiai papildomų pastiprinimų ar konstrukcijos keisti nereikia, todėl galima ženkliai sutaupyti.


ATSPARUMAS VĖJUI IR AUDROMS

Gerard kompozitinė stogo danga yra tikras saugumo ir ramybės garantas. Gamintojas įrodė, kad jo štampuotų plieno lakštų stogas gali atlaikyti net virš 200 km/h uraganą, kai kito tipo stogo dangos tokį stiprų vėją atlaikytų tik naudojant spec. sutvirtinimus ar medžiagas.

Unikali Gerard kompozitinės stogo dangos horizontalaus montavimo Sistema – kiekviena čerpė yra tvirtinama vinimis ar kitais tvirtinimo elementais 8 skirtinguose taškuose prie grebėstų, dėl ko joks stiprus vėjas dangos nepakelia. Ši stogo sistema yra itin populiari savo gimtinėje, Naujojoje Zelandijoje, kur dažnai vyrauja žemės drebėjimai, o žmonės apsaugai verčiau renkasi šią štampuoto plieno dangą, nei apie 10 kartų sunkesnes betonines čerpes.


ATSPARUMAS SNIEGUI IR LEDUI

Gerard kompozitinės stogo dangos padengimas akmens skalda yra itin tvirtas, atlaikantis didelį kiekį sniego, bei nekeičiantis formos ir neskylantis nuo didelio šalčio ar ledo. Dėl unikalios padengimo struktūros, grublėtas paviršius sulaiko sniegą vietoje tol, kol jis natūraliai ištirpsta, todėl žalos rizika yra daug mažesnė.


ATSPARUMAS UGNIAI

Dėl nedegaus plieno pagrindo ir padengimo Gerard kompozitinė stogo danga yra itin atspari ugniai ir liepsnų plitimui. Tvirtas ir sandarus 8 taškų čerpės montavimas padeda sustabdyti žiežirbų patekimą vidun, bei dėl lengvo svorio yra ženkliai sumažinama apdegusio stogo griuvimo rizika. Siekiant tai patvirtinti, Gerard kompozitinė stogo danga turėjo išlaikyti griežtą tarptautinį ugnies testavimą.


ATSPARUMAS GARSUI ir KRUŠAI

Daugelis sako, kad didžiausias plieninės stogo dangos trūkumas yra triukšmas liūties metu bei stipri ledukų kruša, galinti pažeisti dangą. Gerard kompozitinė stogo danga, palyginus, tam yra daug atsparesnė, nes garso laidumas yra stipriai sumažinamas dėl unikalaus akmens skaldos padengimo ir kokybiškos lakštų sujungimo sistemos. Akmens skalda padengta stogo danga yra tokia patvari, kad 30mm skersmens krentantys ledukai jos visai nepažeidžia, o ir didelis 90mm krušos ledukas stogo nepramuša kiaurai!


NET 50 METŲ GARANTIJA!

Presuoto plieno Gerard kompozitinė stogo danga yra tokia patvari, kad atsparumas oro sąlygoms yra (oficialiai) garantuojamas net 25 metams, o dar sekantiems 25 metams yra suteikiama proporcingai mažėjanti garantija, kuri priklauso nuo kiekvienos šalies klimato tendencijų.


Gerard siūlomus produktus rasite čia: Gerard kompozitinė stogo danga.

Kompozitinė Stogo Danga Gerard