Išpardavimas +370 64069205

Vilnius

Vilnius

Žirnių g. 4A, Vilnius

Stogo dangų prekyba Vilniuje.

Darbo laikas: I-V 8-17val

Jau daug metų mūsų klientams siūlomas itin platus, išskirtinis statybinių medžiagų asortimentas bei įvairaus tipo stogo danga Vilniuje. „Stogo dangų prekyba - Vilnius“ filiale randamos aukščiausios kokybės stogo dangos ir medžiagos, skirtos jūsų namo stogui, fasadui ir kitiems projekto aspektams. Kadangi prekyba stogo danga Vilniuje yra labai plati, net ir pačių prabangiausių ir sudėtingiausių jūsų projektų įgyvendinimas mums – nekliūtis!

UAB Nord Profil specialistai Vilniaus filiale pasižymi ilgamete darbo su įvairia stogo danga bei statybinėmis medžiagomis patirtimi. Dėl to, „Stogo dangų prekyba - Vilnius“ padalinyje apsilankiusiems klientams visuomet garantuojami tikslūs ir naudingi patarimai besidomint tiek tam tikra stogo danga, tiek fasado apdaila, lietaus nuvedimo sistema, tinkamiausia izoliacine plėvele, pamatų hidroizoliacija, apšiltinimo medžiaga, tvora, tvirtinimo elementais, tiek kitais priedais.

UAB Nord Profil užtikrina malonų ir draugišką aptarnavimą „Stogo dangų prekyba – Vilnius“ skyriuje bei pažada, jog bendradarbiaudami su mumis jūs galėsite džiaugtis tokia stogo danga, apie kurią visuomet svajojote! Beje, nuo šiol pas mus galimas ir apsipirkimas internetu, o užsakytą stogo dangą ar kitas prekes nemokamai suruošime atsiėmimui mūsų filiale Vilniuje ar kitame mieste.

Priimti visus slapukus Slapukų nustatymai