Išpardavimas +370 68509501

Paslaugos

Mūsų patyrusi komanda siūlo medžiagas ir rangos paslaugas Jūsų statomų pastatų stogų įrengimo darbams atlikti. Esame patikimas ir lankstus stogų dengimo partneris. Teikiame visas paslaugas, užtikrinančias, kad stogo dengimas būtų sklandus ir kokybiškas.


Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys:


Viskas prasideda nuo tinkamai suteiktos pirminės informacijos. Mūsų profesionalų komanda aktyviai konsultuoja klientus, renkantis medžiagas ir priedus, išsamiai papasakoja apie jų skirtumus ir galimybes, atsako į visus rūpimus klausimus. Aptarus medžiagas atvykstame į jūsų objektą, kur atliekamas stogo matavimas. Taip pat vietoje deriname būsimo stogo įrengimo klausimus, tikslinamės detales. Turėdami tikslius stogų matmenis, skaičiuojame dangų ir priedų sąmatas, ruošiame komercinius pasiūlymus įvairiems projektams. Įsigytas medžiagas ir produktus saugiai pristatome visoje Lietuvoje tiesiai į jūsų statomą ar remontuojamą objektą.


Turime suformuotą profesionalių meistrų komandą su ilgamete stogų dengimo patirtimi, todėl ne tik gaminame medžiagas, bet ir teikiame rangos paslaugas. Atliekame tiek renovacijos, tiek naujų stogų dengimo darbus komerciniams ir individualiems įvairių tipų objektams. Patyrę UAB „Nord profil“ specialistai pagal Jūsų pageidavimus atliks visų tipų stogų įrengimo, renovacijos ir remonto darbus.


Mūsų siūlomos statybos rangos paslaugos

Pilnas naujo stogo įrengimas (sutapdintų stogų dengimas, renovacija, remontas):


Šlaitinio stogo dengimas:


Plokštiems stogams naudojame sertifikuotas, Baltijos klimato sąlygoms pritaikytas bendrovės „Technonicol“ bitumines ritinines stogų dangas. Įrengiame stogo hidroizoliaciją iš PVC tipo dangos „Rhenofol“. Be stogo darbų taipogi atliekame pamatų hidroizoliacijos ir apšiltinimo, metalinių fasadų montavimo darbus, įvairius specifinius užsakymus hidroizoliacijai įrengti.


Mūsų filialai

Pagrindinė įmonės būstinė yra Vilniuje, taip pat turime filialus Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Panevėžyje, Utenoje, Telšiuose, Ukmergėje, Tauragėje, Rokiškyje ir Plungėje. Hidroizoliacijos sluoksniams naudojamos ritininės sertifikuotos “Technonicol” koncerno bituminės dangos ir PVC tipo ritininės dangos. Kadangi UAB “Nord profil” yra šių bei kitų stogo įrengimo darbams atlikti būtinų priedų pardavimo atstovas, tai leidžia derinti užsakovams palankias rangos darbų kainas. Mūsų paslaugomis naudojasi tokios Lietuvos statybos rinkoje žinomos įmonės kaip UAB “Contestus”, UAB „Mitnija“, UAB „Conresta“, UAB “Eika”, UAB “Merko”, UAB “Naresta”, UAB “Versina”, UAB „Garantas“, UAB „Realco statyba“, UAB „Irdaiva“, UAB „Imstata“, UAB „Infrasta“ ir kt. Darbai atliekami visoje Lietuvos teritorijoje ir už jos ribų, o prekyba taipogi nuo 2021 vykdoma ir internetu.


Žymesni objektai

Kogeneracinė jėgainė Jočionių g. Vilniuje, „Continental“ gamykla Kaune, „DIAB“ gamykla Šiauliuose, „Delfi“ sporto centras, logistikos centras „M7“ Nemėžio sen., Vilnius, „Barduva“ gamybinės patalpos, gamybinės paskirties pastatas Šventininkų k., Trakų raj., logistikos centras „AB Services“ Jotvingių g. 9, „Ainava“ Pilaitės pr., Vilniuje, vandens pramogų parkas „Vichy“, gyvenamųjų namų ir administracinių patalpų kompleksas „Žalgirio 135“, administracinis pastatas „Pentagon“, daugiabučių namų kvartalai „Žvėryno panoramos“, „Linkmenų ežerai“, “Ozo parkas“, „Lazdynėlių vingis“, „Ligthause“ Fabijoniškių g., ,„Bajorų alėjos“, „Santariškių namai“, „Domino namai“, Švitrigailos namai“, „Pylimėlių namai“, „Eika“ namai Pilaitėje, „Žvėryno rezidencija“, „Tado ir Miko spaustuvė“, „Transimeksa“ logistikos centras Sausupio g., Vilniuje, „Vici“ gamyklos priestatas Plungėje, „Utenos trikotažas“ stogų renovacija“, centrinė prokuratūra Rinktinės g., Vilniuje, Naujininkų poliklinikos stogo renovacija, Žirmūnų gimnazijos, Jeruzalės m-klos, „Spindulio“ m-klos, „Čiobiškio“ gimnazijos, Jeruzalės m-klos stogų renovacija, „Škoda“ autocentro „ARX“, „Medžio centro“ stogų renovacija ir kt.


Visiems darbams bei medžiagoms suteikiama garantija remiantis Lietuvos respublikos įstatymais. Įmonės atestato Nr. 8385. Geras, kokybiškai įrengtas stogas yra 30% viso namo, todėl kreipkitės į UAB „Nord Profil“ ir mes Jums visuomet padėsime įsirengti šį labai svarbų namo trečdalį už geriausią kainą palankiausiomis Jums sąlygomis.