Išpardavimas +370 64069205

Pristatymo sąlygos

Pristatymo sąlygos

Nemokamas prekių atsiėmimas mūsų padaliniuose Lietuvoje:


Pirkėjas yra informuojamas, kai užsakytą prekę(-es) galima atsiimti jo pasirinktame padalinyje. Jei užsakymas apmokėtas, lauksime Jūsų atvykstant per 7 darbo dienas. Vėliau užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal elektroninės parduotuvės inventorių.


Kada galima atsiimti prekes po užsakymo patvirtinimo?Užsakymo metu pasirinkus prekių atsiėmimą viename mūsų padalinių, nurodytu el. paštu gausite patvirtinantį el. laišką, kad galite atsiimti savo užsakytas prekes iš pasirinkto padalinio. El. parduotuvėje www.stogodanguprekyba.lt nurodyti prekių likučiai nereiškia, kad prekė yra būtent tame sandėlyje, iš kurio pasirinkote atsiimti prekes. Paprastai prekių pervežimas į kiekvieną padalinį trunka nuo 1 iki 10 darbo dienų. Norint pasitikslinti, kada jūsų užsakytos prekės bus paruoštos atsiėmimui iš pasirinkto padalinio, galite susiekti el. paštu eprekyba@nordprofil.lt arba telefonu +37064058216.

Prekybos padalinyje galima atsiskaityti tiek grynaisiais pinigais, tiek banko kortele. Prekes Pardavėjo padalinyje gali atsiimti tik Užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas Užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes, būtina Pardavėjo darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).


Prekių pristatymas į jūsų pasirinktą adresą:


Visų mūsų siūlomų prekių pristatymas į užsakyme nurodytą adresą yra vykdomas kelių skirtingų kurjerių tarnybų. Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra. Pristatymo laiką Pirkėjui kurjeris praneša užsakymo pristatymo dieną. Apie konkretaus užsakymo planuojamą pristatymo dieną informuojame el. paštu ir telefonu. Užsakius prekių iš skirtingų sandėlių, jos gali būti pristatytos skirtingu metu - už tai papildomas mokestis netaikomas.


Prekių pristatymo terminai po užsakymo patvirtinimo:Prieš pristatant siuntą kurjeris susisieks su Jumis Jūsų nurodytu telefono numeriu. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos iki kliento kiemo ar statybinės aikštelės, o jei privažiavimo nėra ar jis netinkamas - iki artimiausios vietos. Grynaisiais pinigais arba banko kortele galite atsiskaityti prekes Jums pristačiusiam kurjeriui, jei krepšelio suma neviršija 100€. Atsiskaitydamas grynais, gavėjas turi turėti lygią sumą, kandangi kurjeris grąžos nesivežioja. Atsiskaitymo kurjeriui paslaugai taikomas papildomas 1.50€ mokestis.


Prekių pristatymas vykdomas visoje Lietuvos teritorijoje.*


* Pristatymas į Kuršių Neriją galimas tik pakuotėms, papildomas įkainis prie siuntos kainos į Kuršių Neriją = 40.55 Eur. Esant paletiniam kroviniui gavėjas turi iškrauti paletę pats, naudodamas įrangą arba rankiniu būdu.


Pristatymo kainos


Prekių pristatymo kaina priklauso nuo bendros prekių krepšelio sumos bei užsakomos prekės svorio. Kuo sunkesnės prekės, tuo brangiau kainuoja pristatymas. Norint tiksliai sužinoti pristatymo kainą prieš pateikiant užsakymą, galite kreiptis el. paštu eprekyba@nordprofil.lt.


SVARBU: užsakymams, kurių bendras svoris viršija 1t (1000kg), gali būti taikomi papildomi pristatymo mokesčiai.


* Pristatymo kainos gali skirtis, kai užsakomos prekės nėra sandėliuojamos, bei turi būti užsakomos tiesiogiai iš gamintojo sandėlio. Tokiu atveju pirkėjas yra informuojamas, apskaičiavus bendrą užsakymo ir pristatymo kaštų sumą.


SVARBU:

Užnešimo / krovos paslauga nesuteikiama.

Jeigu krovinys nepristatomas dėl ne nuo vairuotojo priklausančių aplinkybių, klientas privalo apmokėti papildomas transporto išlaidas. Pakartotinis pristatymas apmokestinamas pirmine siuntos kaina.

Klientui atsisakius priimti siuntą iš kurjerio atveju, kai užsakytos prekės ir pristatymo paslauga yra apmokėtos, klientui pinigai už pristatymo paslaugą negrąžinami.

Klientui atsisakius priimti siuntą iš kurjerio atveju, kai užsakytos prekės yra pristatomos su atsiskaitymo kurjeriui paslauga, klientui yra išrašoma kreditinė sąskaita faktūra, kurios suma atitinka pristatymo ir atsiskaitymo kurjeriui paslaugų kainų sumą, kurią jis/ji privalo apmokėti už pardavėjo patirtus nuostolius.