Išpardavimas +370 68509501

Plastikinė Lietaus Nuvedimo Sistema - Bryza

Plastikinė Lietaus Nuvedimo Sistema - Bryza

Bryza – moderni ir praktiška plastikinė lietaus nuvedimo sistema, gaminama vienos didžiausių Lenkijoje plastiką perdirbančių įmonių grupės – Cellfast. Sistema yra gaminama iš plastiko, ir nors ji yra labai lengva, tačiau aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina maksimalų ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairiems aplinkos veiksniams, dėl ko sistema išlaiko tiek estetines, tiek funkcionalumo savybes. Visi gaminio privalumai yra patvirtinti labaratorinių tyrimų ir sendinimo testų, atliktų pagal PN-EN 607:2005, PN-EN 1462:2005 ir PN-EN 12200-1:2002 normų reikalavimus.

Montuoti Bryza plastikinę lietaus nuvedimo sistemą yra itin paprasta, kadangi tam nereikia specialių medžiagų ar instrumentų. Sistemos projektacija yra itin patogi, sudedamosios dalys puikiai atitinka viena kitą, o atskirų sistemos elementų jungimas nereikalauja klijų. Atitinkama PVC detalių konstrukcija užtikrina atsparumą temperatūros pokyčių sukeliamiems latakų ir nutekamųjų vamzdžių ilgio pokyčiams.

Fasoninių dalių ir latakų sujungimai gali pasislinkti, o vamzdžio fasoninės dalies ir nutekamojo vamzdžio sujungimuose yra montažiniai tarpai, kurie kompensuoja nekontroliuojamų aplinkos veiksnių padarinius. Taipogi vamzdžių apkabos ir latakų laikikliai leidžia konstrukcijai šiek tiek pasislinkti.

Bryza plastikinė lietaus nuvedimo sistema gali patenkinti įvairių klientų poreikius, kadangi yra gaminama 7 skirtingų spalvų, bei net 4 skirtingų dydžių:

  • Pusiau apskrito 75mm pjūvio latakai su 63mm skersmens nutekamuoju vamzdžiu (mažiems gyvenamiesiems pastatams, garažams, balkonams, pavėsinėms ir t.t.)
  • Pusiau apskrito 100mm pjūvio latakai su 90mm arba 63mm skersmens nutekamuoju vamzdžiu (gyvenamiesiems namams, mažiems ir vidutinio dydžio sandėliams, komerciniams ir pramoniniams pastatams, bei komunaliniams pastatams)
  • Pusiau apskrito 125mm pjūvio latakai su 90mm arba 110mm skersmens nutekamuoju vamzdžiu (vienbučiams ir daugiabučiams namams, sandėliams, visuomeninės paskirties pastatams)
  • Pusiau apskrito 150mm pjūvio latakai su 110mm skersmens nutekamuoju vamzdžiu (dideliems gyvenamiesiems, pramoniniams ir komerciniams pastatams)

Susidomėjote sistema, ir norėtumėte sužinoti daugiau? Nedvejokite ir susisiekite su mumis nemokamai konsultacijai el.paštu eprekyba@nordprofil.lt.