Išpardavimas +370 68509501

Apmokėjimo būdai

Atsiskaitymas

Elektroninėje parduotuvėje www.stogodanguprekyba.lt minimali užsakymo suma yra - 19,99€, neskaitant pristatymo kaštų.


Apmokėjimo būdai:


Atsiskaitymas kurjeriui

Grynaisiais pinigais arba banko kortele galite atsiskaityti prekes Jums pristačiusiam kurjeriui, jei krepšelio suma neviršija 100€. Atsiskaitydamas grynais, gavėjas turi turėti lygią sumą, kandangi kurjeris grąžos nesivežioja. Atsiskaitymo kurjeriui paslaugai taikomas papildomas 1.50€ mokestis.


Elektronine bankininkyste

Už pirkinių krepšelį galite sumokėti naudodamiesi Paysera mokėjimų sistema. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, sistema bus automatiškai suformavusi mokėjimą už Jūsų prekes. Tuomet būsite nukreipti tiesiai į pasirinkto banko internetinės bankininkystės prisijungimo puslapį. Suvedus prisijungimo duomenis, jau matysite užpildytą mokėjimo pavedimo formą, ją tiesiog reikės patvirtinti ir užsakymas iš karto bus patvirtintas.


Bankiniu pavedimu

Jūs galite apmokėti savo užsakymą bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, pinigai už Jūsų užsakymą turi būti pervesti į šią sąskaitą:


Gavėjas: UAB „Nord profil“

A/S: LT444010051004867549

Bankas: AB Luminor DNB bankas

Įmonės kodas: 300635045

Mokėjimo paskirtis / Įmokos kodas: nurodykite užsakymo numerį


Apmokant užsakymą bankiniu pavedimu, Jūs būtinai turite nurodyti savo užsakymo numerį, kaip mokėjimo paskirtį, kad nekiltų jokių nesusipratimų ir Jūsų siunta būtų greičiau išsiųsta. Užsakymo neapmokėjus per 1 d.d., užsakymas anuliuojamas! Pavedimo kopiją siųskite eprekyba@nordprofil.lt. Gavę mokėjimą informuosime jus el. paštu apie užsakymo statuso pakeitimą. Jūsų siunta bus išsiųsta tiktai po to, kai bus pervesta bendra suma su PVM ir pasirinkto pristatymo mokesčiu į mūsų sąskaitą. Negavę pavedimo per minėtą 1 darbo dienos laikotarpį, grąžinsime prekę(-es) į parduodamų prekių sarašą.


Banko kortele

Atsiskaityti galima tik prekybos salonuose!