Išpardavimas +370 68509501

Stogų Gamyba

Stogo dangos gamyba

Kiekvienas namo stogas yra unikalus, todėl jam skiriame ypatingą savo dėmesį visose projekto stadijose. Mūsų tikslas – idealiai klientą tenkinantis rezultatas, kurio kasdien siekiame tobulindami stogo dangos ir kitus gamybos procesus, diegdami naujas technologijas ir domėdamiesi naujovėmis. Mūsų siūlomi gaminiai: Retra classic stogo danga, T-7 ir T-18 profiliai, Scandia čerpinis profilis, skardos lankstiniai, konstrukciniai profiliai bei skardinės tvoralentės.


Gamyba prasideda nuo vizijos

Tam, kad stogo dangos gamyba būtų sklandi, pirma mūsų užduotis yra tiksliai nustatyti kliento poreikį. Pirmiausiai išklausome kliento viziją, o tuomet užduodame daugybę klausimų, kurių tikslas puikiai vienam kitą suprasti. Manome, kad kiekviena techninė ir estetinė stogo dangos detalė yra labai svarbi tam, kad vizija būtų įgyvendinta iki galo. Be to, labai dažnai pokalbio metu pasiūlome naujų idėjų ir techninių sprendimų, paaiškiname skirtingų medžiagų galimybes, privalumus ir trūkumus skirtingose situacijose.


Tikslus projektas – sklandus darbas

Pradedant gamybą yra reikalingas stogo projektas. Esant poreikiui, jį gali suprojektuoti ir mūsų profesionalai, kurių specializacijos - tikslūs būsimo stogo matavimai, preciziškai suprojektuoja kiekvieną plokštę ir stogo detalę, kad šios atitiktų visus kokybės standartus. Turint šiuos matmenis, jie yra siunčiami gamybos linijos komandai.


Mūsų stogo dangos gamyba yra tiksli ir unikali. Tai užtikrina per daugelį metų ištobulinti procesai, ilgametė darbuotojų patirtis ir pažangiausios technologijos, atveriančios plačias galimybes. Pradedant stogo dangos gamybą prie profiliavimo linijos, atvežama kliento pasirinktos spalvos ir norimo padengimo plieninė skardos ritė. Tuomet yra profiliuojami stogo dangos lakštai. Šio etapo metu danga kerpama pagal numatytus lakštų ilgius. Baigus gaminti produktą, jis yra tinkamai įpakuojamas, kad būtų saugiai nugabentas į paskirties vietą.

Įmonėje nuolat atnaujiname ir tobuliname savo stogo dangos gamybos linijas ir investuojame į mechanizmus, kurie leidžia atlikti skirtingus projektus ir apdirbti įvairias medžiagas pagal kliento viziją. Mūsų techninę bazę sudaro lygios skardos kirpimo staklės, čerpinio profilio staklės, trapecinio „T-7“, „T-18“ profiliavimo staklės, „Classic retra“ profiliavimo staklės bei kita įranga.Kokybės užtikrinimas

Stogo dangos gamybos įrangą valdo patyrę specialistai, kurie prižiūri visą procesą kiekviename jo etape. Kokybės sistema įsijungia žaliavų priėmimo metu, kai iš tiekėjų atkeliavusios medžiagos ir produkcija yra kruopščiai patikrinamos, nustatant jų kokybę, stiprumą, spalvos tinkamumą. Vėliau po kiekvieno tarpinio stogo dangos gamybos etapo yra tikrinama produkcijos kokybė. Iš gamybos cecho neiškeliauja nei vienasproduktas, kol jis nėra patikrinamas mūsų inžinierių ir neišlaiko numatytų kokybės patikrinimų. Puikiai žinome, kokias oro sąlygas turi iškentėti namo stogas, todėl kiekviena detalė ir konstrukcija turi būti patikima, o gamybai naudojamos medžiagos turi atitikti aukščiausius standartus.


Centralizuotas gamybos procesas

Visas stogo dangos gamybos procesas vyksta vienoje vietoje, kad galėtume užtikrinti tinkamą darbuotojų kvalifikaciją, skirtingų stogo dalių gamybos vientisumą ir atitikimą aukštiems kokybės standartams. Centralizuota stogo dangos gamyba Vilniuje taip pat leidžia pagreitinti procesus ir efektyviai įvykdyti užsakymus. Priklausomai nuo kliento projekto unikalumo, dydžio, naudojamų medžiagų, gamybos procesas gali užtrukti nuo kelių valandų iki savaitės. Primename, jog nuo šiol užsakyti gaminius ir kitas prekes galite ir internetu.