Išpardavimas +370 68509501

Šlaitinio Stogo Scandia Renovacija

Šlaitinio Stogo Scandia Renovacija

Šlaitinio Stogo Renovacija - "Scandia Plieninės Čerpės", Lietuva.

Scandia Purmat plieninės čerpės.

Jeigu jus domina sutapdinto stogo įrengimas Vilniuje ar kitame mieste – plokščio stogo šiltinimas vata ar polistirolu, prilydoma stogo hidroizoliacija, daugiasluoksnių plokščių montavimas bei kiti darbai, kuriuos apima plokščio stogo įrengimas – nedvejokite ir susisiekite su mumis nemokamai rekomendacijai el.paštu eprekyba@nordprofil.lt. Esame suformavę patikimų meistrų komandą, kurių patirties „bagaže“ - gyvenamojo namo šlaitinio stogo renovacija "Scandia Plieninės Čerpės" bei kitų įvairiausių individualių namų šlaitinių ir komercinių objektų plokščių stogų įrengimas visoje Lietuvoje, užtikrinantis, jog jūsų stogo dengimas bus kokybiškas ir sklandus.

Mūsų paslaugų sąraše ne tik naujo stogo dengimas, bet ir stogo renovacija. Stogo medžiagos yra parenkamos ir pritaikomos atsižvelgiant į užsakymo specifiką bei pageidavimus. Šlaitinio plieninio stogo įrengimas gyvenamojo namo šlaitinio stogo renovacijos projekte "Scandia Plieninės Čerpės“ yra tik vienas iš daugelio mūsų įgyvendintų užsakymų visoje Lietuvoje. Plokščio stogo danga remontui ir įrengimui pasirenkama tik aukščiausios kokybės, sertifikuota ir mūsų klimatui pritaikyta Technonicol bituminė stogo danga bei ritininė stogo hidroizoliacija. Renkantis PVC tipo stogo dangą ar hidroizoliaciją, naudojame patikimus TN Logicroof gaminius. Stogo apšiltinimas dažniausiai priklauso nuo pasirenkamų izoliacinių medžiagų – akmens vata, ekstrudinis polistirenas (XPS plokštės) ar PIR plokštės. Termoizoliacijos darbams pasitelkiama tik prekėmis iš žinomiausių gamintojų – Paroc, Rockwool ar Technonicol. Taipogi galime atlikti pamatų hidroizoliaciją, termoizoliaciją, bei fasado apskardinimo darbus tiek Vilniuje, tiek visoje Lietuvoje.

Susidomėjote mūsų teikiamomis paslaugomis, kurias norėtumėte pritaikyti savo projekte? Su mumis tai aptarti galite susisiekę telefonu +37060413760.

Faktai

Stogo profilis

Scandia Purmat (Ral 7016) plieninės čerpės

Naudojimo paskirtis

Gyvenamoji

Apšiltintas

Taip

Priimti visus slapukus Slapukų nustatymai